Nastavenie zobrazovania stránky

Ešte raz vás vítame na novej stránke Základnej školy v Haniske. Určite ste postrehli, že nadobudla úplne nový vzhľad. Farebná škála síce ostala nezmenená, ale zmenila sa jej štruktúra, teda rozloženie jednotlivých tlačítok, jednotlivých submožností a podobne. Estetifikácii stránky tiež pomáha grafické zvýraznenie tlačítok po presunutí kurzora na dané tlačítko. Aby však toto grafické zobrazenie bolo v plnej miere zobrazené aj vám, je nutné aby ste hneď po navštívení stránky povolili toto zobrazovanie. Pre tých ktorí nevedia ako na to, ponúkam jednoduchý návod.

Keď do svojho prehliadača zadáte internetovú adresu stránky a stlačíte enter, prehliadač vám zobrazí stránku školy takto:

Teraz môžte stránku prehliadať bez problémov, jej funkčnosť je obmedzená len po grafickej stránke. Teda nebude sa vám zobrazovať zvýraznenie tlačítok a podobne.

Tento problém je možné odstrániť tak, že kliknete pravým tlačítkom na žlté menu, ktoré sa vám zobrazilo úplne hore na stránke po jej otvorení.

Na to žlté menu kliknite pravým tlačítkom myši, a zvoľte možnosť "povoliť blokovaný obsah". Svoju voľbu potvrďte kliknutím na možnosť "áno"

Žlté menu vám zmizne a plné grafické zobrazenie stránky bude k dispozícii. A teraz už môžte pokračovať v prehliadaní :)