Späť na hlavnú stránku

Interaktívna zóna

Vitajte v najmladšej časti novej www stránky základnej školy. Ako autor stránky som sa rozhodol pridať túto súčasť za účelom komunikácie s vami, návštevníkmi stránky. Stránka už na nete frčí pár týždňov, avšak za ten čas sa nenaplnili moje očakávania ktoré súviseli s vyjadrením vášho názoru na to ako sa vám stránka pozdáva. Som si istý že o stránke sa diskutuje nielen v spločnosti zamestnancov školy, ale aj medzi vami, žiakmi, rodičmi, alebo inými návštevníkmi. V tejto časti, ktorú som nazval "Interaktívna zóna" som vám preto pripravil pár nástrojov, pomocou ktorých možte vyjadriť svoj názor, svoju pripomienku, prípadné pohoršenie, nápad, kritiku alebo iný názor týkajúci sa stránky. Prosím preto, aby ste si aj vy našli chvíľku času a prispeli svojou troškou k vylepšeniu našej www stránky :).

ShoutBoard

Okno ktoré vidíte vľavo sa nazýva ShoutBoard. Slúži na rýchle a jednoduché pridanie nejakého odkazu. Stačí, aby ste v jeho ľavom hornom rohu klikli na "Pridať odkaz" a potom už stačí len vypísať svoje meno (prezývku, tzv nickname) a text vášho odkazu. Keďže je to anonymné, nemusíte sa báť, že vás za váš názor alebo pripomienku niekto bude pred školou čakať :). Vpísanie vlastného mena však nezakazujem :). Prosím vás aby ste tu nechali odkazy ako napríklad: "v sekcii X mi chýba možnosť Y, prosím o jej pridanie" alebo "fotografia v menu X je zlá, lepšia bude tá ktorú vám pošlem mailom" alebo len napríklad "stránka sa mi veľmi páči a prajem pekný deň". Je to na vás.

Anketa

Ďalšou užitočnou vecičkou v interaktívnej zóne je anketa. Jednoducho kliknite a vyjadrite svoj názor :). V ankete máte na výber zo štyroch možností odpovede na otázku, ktorá je uvedená v prvom riadku ankety. Vybrať môžte len jednu odpoveď a z jednej IP adresy sa môže hlasovať len raz. Takže starostlivo zvážte svoj výber :).

Takže to je zatiaľ všetko čo som považoval za vhodné pridať. Prosím využite túto možnosť vyjadrenia svojho názoru, naozaj vaše názory sú pre mňa veľmi dôležité. Ja osobne som so stránkou ako takou spokojný, preto chcem vedieť čo si myslíte vy. Veď predsa je to stránka, ktorá reprezentuje aj vašu školu. Ak sa vám predsalen ShoutBoard a Anketa bude zdať nedostatočnou na vyjadrenie čo máte na srdci, rád by som vám pripomenul moju emailovú schránku majoros.matej@post.sk. Váš správca :)