Mikuláš

Nemyslite si, že k nám Mikuláš neprišiel! Tohto roku to bolo 4. decembra v dopoludňajších hodinách v školskej jedálni. Pri ozdobenom stromčeku sa stretli deti z MŠ Haniska a deti prvého stupňa ZŠ. Škôlkári prezentovali pripravený program, ktorý zožal veľký úspech. Sestra Ivana pripravila so žiačkami deviateho ročníka biblické piesne a p.uč. Kaščáková so žiakmi tretieho ročníka scénku o Mikulášovi. Spoločným pokrikom všetkých detí: "Mikuláš!" bol príchod Mikuláša a anjelov zahájený. Každé dieťa bolo obdarované darčekom, avšak až po zarecitovaní a zaspievaní ľubovoľnej básne či piesne. Prváci a štvrtáci zaspievali pieseň o Mikulášovi, druháci zarecitovali básne. Až keď boli odfotografované všetky deti z MŠ a ZŠ, Mikuláš naštartoval sane a odletel navštíviť každú triedu na druhom stupni.

Fotky z akcie nájdete TU .